Magia Świąt na kruszwickim rynku

magia[0]

Zapraszamy do wspólnego przywitania Świąt Bożego Narodzenia!  Już 10 grudnia spotkamy się w Kruszwicy i wspólnie nadamy temu dniu świąteczny klimat.


Podczas wydarzenia pn. „Magia Świąt” w godzinach 15:00-17:00 na rynku będzie okazja do spotkania ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami. W programie także m.in.: konkurs  na najpiękniejszy domek z piernika oraz najlepszy ubiór z akcentami świątecznymi, warsztaty świąteczne, degustacje potraw wigilijnych, występ Kapeli Popiela, COFFEE TIME i zaproszonych gości. Podczas wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno fani tradycyjnego jedzenia, jak i ci kochający słodkości. 


„To już trzecia edycja tej świątecznej imprezy. W atmosferze oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, przy dźwiękach kolęd mieszkańcy Kruszwicy i okolic będą mogli zrobić przedświąteczne zakupy, skosztować świątecznych potraw, a najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu bożonarodzeniowych atrakcji”- mówi Zastępca Burmistrza Kruszwicy Bartosz Krajniak.


Organizatorami tego wydarzenia są: Gmina Kruszwica, Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit” w Kruszwicy, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kruszwicy,Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli oraz Młodzieżowy Zespół Doradczy Burmistrza Kruszwicy . Partnerami są: Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi, Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe „Nasz Dom” w Racicach, Nadgoplańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe,  Samorządy Osiedlowe Nr 1 i Nr 2 w Kruszwicy.
 


Adres źródłowy: https://www.gminakruszwica.pl/news/magia-swiat-na-kruszwickim-rynku-0

Załączniki
  • [0] https://www.gminakruszwica.pl/sites/default/files/styles/1060x581/public/obrazek/2023-11/01%20IMG_8353%20c.jpg?itok=c5VYupA4