Bezpłatne badania mammograficzne w grudniu!

Nasza Gmina
Bezpłatne badania mammograficzne w grudniu![0]

LUX MED jeden z największych od lat realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pn. Planuję Długie Życie zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.
W mammografii finansowanej przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi można wziąć udział niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Do badania uprawnione są Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi a także:

  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
  • lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie do dyspozycji Pań w Kruszwicy 18 maja 2021 w godzinach od 10.00 do 16.00 na parkingu przy "Mysiej Wieży", ul. Podzamcze.

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

MAMMOGRAFIA[1]

 


Adres źródłowy: https://www.gminakruszwica.pl/news/bezplatne-badania-mammograficzne-w-grudniu-0

Załączniki
  • [0] https://www.gminakruszwica.pl/sites/default/files/styles/1060x581/public/obrazek/2021-05/BEZP%C5%81ATNE%20BADANIA%20MAMMOGRAFICZNE.jpg?itok=zuTl6ive
  • [1] https://www.gminakruszwica.pl/sites/default/files/pliki/1_6.jpg