Dotacje

Ogłoszenie o możliwości składania uwag do oferty na realizację zadania publicznego w trybie małych zleceń - z pominięciem procedury konkursowej.

[ZAŁĄCZNIK]

Informacja dot. oferty na realizację zadania publicznego w 2021 r. w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

[OGŁOSZENIE]

Informacja dot. oferty na realizację zadania publicznego w 2021 r. w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2021 r. tutaj

Ogłaszamy nabór osób do komisji konkursowej powoływanej przez Burmistrza Kruszwicy w celu opiniowania złożonych ofert na realizację zadań publicznych w 2021 r.
Oświadczenie

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2020 r. (na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie)

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań własnych w zakresie rozwoju sportu w Gminie Kruszwica w 2020 r.