Remont świetlic znajdujących się na obszarach wiejskich Gminy Kruszwica

Termin realizacji rzeczowej: 2014r.

Źródło finansowania: dofinansowanie w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW na lata 2007-2013 dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i rozwój wsi.

finanse

Zakres prac:

Projekt obejmował remont 11 świetlic na terenie gminy Kruszwica, a mianowicie w miejscowościach:

• Chełmce,
  • Gocanowo,
  • Ostrowo,
  • Witowice,
  • Rusinowo,
  • Żerniki,
  • Sukowy,
  • Wróble,
  • Tarnowo,
  • Polanowice,
  • Rzepowo.

Zakres prac był zróżnicowany (w zależności od stanu w jakim znajdowała się dana świetlica), m. in. wymianę okien, drzwi, malowanie i odnowienie pomieszczeń podłóg, a z zewnątrz remont pokrycia dachowego czy elewacji, itp.

Wykonawcą robót budowlanych była firma APR SEWIM Katarzyna Luzinska z Kruszwicy.

Podczas prowadzonych prac uwzględnione zostały sugestie sołtysów i mieszkańców, dzięki czemu obiekty te jeszcze lepiej będą spełniały swoją funkcję. Efekty realizacji projektu spotkały się z wieloma przychylnymi opiniami, zarówno Sołtysów jak i mieszkańców.

Fotogaleria:

Opinie Sołtysów: