Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Inowrocławiu zatrudni do pracy

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Inowrocławiu zatrudni do pracy

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Inowrocławiu zatrudni do pracy na stanowisko: referent ds. budowlanych oraz inspektor nadzoru budowlanego w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Inowrocławiu.

Wymagane wykształcenie: min. średnie z zakresu budownictwa bądź kierunku pokrewnego, tj.: elektryczne, sanitarne, telekomunikacyjne itp.
Na stanowisko inspektora nadzoru budowlanego wymagane jest posiadanie uprawnień budowlanych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu: tel.: (52) 35 92 153 / e-mail: kancelariaatbip [dot] pinb [dot] inowroclaw [dot] pl, bądź do zapoznania się z ofertą na stronie https://nabory.kprm.gov.pl/