PRZEWONIENIE GAZU ZIEMNEGO

PRZEWONIENIE GAZU ZIEMNEGO

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy informuje, o planowanej akcji przewonienia gazu ziemnego „JESIEŃ 2020”. Zostanie ona przeprowadzona na terenie miasta i gminy Kruszwica w terminie od 5 do 7 października.
Akcja przewonienia gazu ziemnego ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach.

Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy. Służby Pogotowia Gazowego będą pracowały w czasie trwania akcji przez całą dobę.

Jednocześnie informujemy, że usuwanie nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należy do obowiązku właścicieli lub administratorów obiektów.