W Kruszwicy działa Punkt Szczepień Powszechnych!

W Kruszwicy działa Punkt Szczepień Powszechnych!

W środę (5.05) przy ul. Nadgoplańskiej 4C w Kruszwicy rozpoczęły się szczepienia przeciw COVID-19. Punkt Szczepień Powszechnych powstał po to, aby jak największa liczba mieszkańców Gminy Kruszwica oraz okolicznych gmin skorzystała z możliwości zaszczepienia się.

Punkt jest czynny od wtorku do piątku w godz. 9:00 – 16:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 8:00-17:00. Rejestrować można się pod nr telefonu 781 491 719 w godz. 16:00-20:30, poprzez infolinię 989 oraz stronę www.pacjent.gov.pl.

Szczepienia w kruszwickim punkcie prowadzone są przez Grupową Praktyką Lekarską „Nasz Lekarz” oraz NZOZ „Twoje Zdrowie”. W funkcjonowanie tego punktu zaangażowane jest również Nadgoplańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.