Konkurs fotograficzny "Piękna nasza Polska cała, w niej Ojczyzna moja mała"

Konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Piękna nasza Polska cała, w niej Ojczyzna moja mała”.

Z uwagi na obostrzenia pandemiczne, konkurs ma charakter zdalny i realizowany będzie za pośrednictwem poczty e-mail oraz profilu FB: @lgdczarnoziemnasoli.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy obszaru LGD Czarnoziem na Soli tj. gmin: Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo oraz Złotniki Kujawskie. Zadaniem uczestników (trzy odrębne kategorie wiekowe: milusińscy - do 12 lat, młodzież 13 do 18 lat oraz dorośli – powyżej 18 roku życia) jest przesłanie fotografii swojej „małej Ojczyzny”, czyli ulubionego zakątka obszaru Lokalnej Grupy Działania Czarnoziem na Soli. Termin zgłoszeń upływa 17 listopada 2020. o 13:00 (decyduje data wpływu zgłoszenia na skrzynkę mailową lgdczarnoziemnasloiatwp [dot] pl).
 
Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.