Spotkanie dot. budowy obwodnicy Kruszwicy

Spotkanie dot. budowy obwodnicy Kruszwicy

Burmistrz Kruszwicy zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne w sprawie budowy obwodnicy Kruszwicy, które odbędzie się 22 września (środa) o godz. 16:00 w Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit” w Kruszwicy przy ul. Niepodległości 43.
W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele inwestora, tj. Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz projektanci.

Celem spotkania jest poinformowanie społeczeństwa o planowanej inwestycji drogowej i przybliżonych terminach realizacji. W trakcie spotkania będzie można się zapoznać z rozważanymi wariantami przebiegu tras drogowych oraz zgłaszać swoje opinie i pytania.

Ankiety do zgłoszenia opinii można złożyć podczas spotkania lub wysłać drogą mailową bądź tradycyjną na adres:
- Urzędu Miejskiego Kruszwica, ul. Nadgoplańska 4, 88-150 Kruszwica, e-mail: umatkruszwica [dot] um [dot] gov [dot] pl
- GDDKiA Oddział w Bydgoszczy, ul. Fordońska 6, 85-085 Bydgoszcz, e-mail: sekretariat_bydatgddkia [dot] gov [dot] pl

W załącznikach udostępniamy ulotkę, ankietę oraz mapę.