Wiosenny Rajd Rowerowy Inowrocław-Kruszwica-Inowrocław

rajd

Wczoraj wystartowały zapisy na rajd rowerowy na trasie Inowrocław-Kruszwica-Inowrocław w ramach Wiosennych Rajów Rowerowych. Zapisy na rajd przebiegający przez Kruszwicę zakończyły się w rekordowo szybkim czasie. Czynimy starania żeby poszerzyć listę dla naszych mieszkańców.


W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców Gminy Kruszwica do zgłaszania się do udziału w rajdzie pod adres joanna [dot] dzikowskaatkruszwica [dot] um [dot] gov [dot] pl podając imię i nazwisko, rok urodzenia, email, miejscowość zamieszkania, numer telefonu oraz wybraną trasę do dnia 23.02.2024 r.


Rowerzyści startują 23 marca punktualnie o 11.00 z Rynku w Inowrocławiu i ruszają w trasę pod Mysią Wieżę do Kruszwicy,  a następnie wracają do Inowrocławia. Istnieje możliwość zakończenia rajdu w Kruszwicy.


Na wszystkich zarejestrowanych uczestników rajdu czekają bezpłatne pakiety startowe, na który złożą się numer startowy, pamiątkowa koszulka oraz posiłek regeneracyjny w Kruszwicy. Każdy rowerzysta otrzyma pamiątkowy medal.


Partnerami rajdu obok Gminy Kruszwica są Miasto Inowrocław, Powiat Inowrocławski, Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu

Mapa rajdu