1 maja zaświecimy dla służb zdrowia

light the sky

1 maja 2020r. o godzinie 21:30 zapraszamy wszystkich do spojrzenia w niebo!

Ze swoich balkonów, działek, okien – skierujcie swój wzrok w stronę Mysiej Wieży. To właśnie tam odbędzie się akcja #lightthesky której inicjatorem jest Estrada mobilna przy współpracy z Gminą Kruszwica.

#Lightthesky to ogólnopolska akcja branży eventowej. 1 maja w całym kraju technicy estrady rozświetlą niebo, prezentując krótki (15 minutowy) pokaz przygotowany w ramach solidarności z polską służbą zdrowia. Środowisko branży estradowej i technicy sceny chcą podziękować wszystkim, którzy są na pierwszej linii frontu i w tych trudnych czasach ratują ludzkie życie – lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym.
Data 1 maja też nie jest przypadkowa, jest to święto pracy. 

Przy okazji przypominamy i apelujemy o pozostanie w domach. Wydarzenie nie jest zaproszeniem mieszkańców Gminy do wyjścia z domu – tylko obserwowania pokazu ze swoich mieszkań.