Burmistrz Kruszwicy z absolutorium z wykonania budżetu gminy za rok 2020

absolutorium
30 czerwca Rada Miejska w Kruszwicy podczas XXXI sesji jednogłośne udzieliła Burmistrzowi Kruszwicy Dariuszowi Witczakowi absolutorium z wykonania budżetu gminy Kruszwica za 2020 rok. Udzielenie absolutorium poprzedziło przedstawienie przez Burmistrza raportu o stanie gminy Kruszwica za 2020 rok, wynikiem czego było jednogłośne przyjęcie uchwały w sprawie udzielania wotum zaufania Burmistrzowi.
Pozytywną opinię w sprawie udzielenia absolutorium wydała wcześniej Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy w związku ze złożonym wnioskiem przez Komisję Rewizyjną. Wcześniej, RIO Bydgoszcz pozytywnie zaopiniowało przedstawione przez Burmistrza sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Kruszwica za 2020 rok.