Dzień Dziecka przy Szkole Podstawowej nr 2

dzieci

W piątek przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kruszwicy odbył się Dzień Dziecka dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy.
Na dzieci czekały m.in. animacje, dmuchańce, pokazy sprzętu ratowniczego. Nie zabrakło także zmagań sportowych absolwenci kontra uczniowie czy rodzice kontra nauczyciele.

Organizatorami wydarzenia był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy wraz z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy.

Dodatkowo w organizację włączył się Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Gmina Kruszwica, Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Stanisława Przybyszewskiego w Kruszwicy, Nadgoplańskie WOPR, Komisariat policji w Kruszwicy oraz CKiS „Ziemowit”.