IV edycja Gminnego Konkursu Pięknego, Głośnego Czytania

foto

W sobotę 16.03.2024 r. w  Szkole Podstawowej nr 1 w Kruszwicy odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu Pięknego, Głośnego Czytania dla uczniów klas VII-VIII Szkół Podstawowych. Występy uczniów oceniła komisja konkursowa w składzie Magdalena Jagiełłowicz, Anna Płoszaj oraz Grażyna Strzelczyk. W konkursie wzięło udział 13 uczniów.

I miejsce zajęła Lena Mikulska (SP nr 1 w Kruszwicy), II miejsce zdobyła Julia Jakubowska (SP w Chełmcach), a III Wiktor Perz (SP nr 2 w Kruszwicy). Komisja konkursowa przyznała wyróżnienia dla Alicji Ryńskiej (SP nr 1 Kruszwica) oraz Jagody Simiśkiej (SP w Sławsku Wielkim).

Grand Prix odczytała laureatka konkursu klas IV-VI pod nazwą „Piękne i głośne czytanie” – Lena Wieczorek.

fot. Jarosław Waszak