Kartka o bezpieczeństwie z ważnymi zasadami! Policyjny konkurs profilaktyczny!

konkurs profilaktyczny

Wakacje oznaczają wypoczynek dla dzieci i młodzieży, to czas wyjazdów, wycieczek rekreacyjnych, turystycznych i innych. O bezpieczeństwie jednak trzeba pamiętać zawsze. Stąd pomysł policjantów na zabawę z dziedziny profilaktyki społecznej. Jakie zasady bezpieczeństwa są ważne dla Ciebie?

Inowrocławska policja zaprasza dzieci i młodzież do profilaktycznego przedsięwzięcia. Tam, gdzie spędzasz wakacje, zastanów się, jakie są dla Ciebie najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Jeśli już wiesz, napisz je na karcie pocztowej i wyślij ją do nas. Nie martw się, jeśli spędzasz wakacje w miejscu zamieszkania, bo o bezpieczeństwie też musisz pamiętać. Również czekamy na kartkę od Ciebie. Twoje refleksje są także ważne. Napisz do nas.

Tematyka może być różna: bezpieczeństwo nad wodą, w lesie, w górach, na ulicy, w domu, w mieście i na wsi, w internecie oraz szereg innych zagadnień. To wielka sprawa, by również podczas wakacji z bezpieczeństwem być na „TY”.

Wakacje będą udane, jeśli spędzisz je w taki sposób, by uniknąć różnych zagrożeń. Zaangażuj się i „wkręć się” w bezpieczeństwo. Wszystkie kartki przeczytamy. Wylosujemy najciekawsze, a ich autorów obdarujemy upominkami. Podziel się z nami tym, co wiesz o bezpieczeństwie podczas wakacji!

Swoją kartę pocztową włóż w kopertę i prześlij na poniższy adres:
Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu
ul. Toruńska 13- 15
88 – 100 Inowrocław
asp. szt. Izabella Drobniecka i st. asp. Justyna Piątkowska
pokój nr 108
z dopiskiem „Kartka o bezpieczeństwie”

Możesz też kartkę w kopercie, prawidłowo zaadresowaną, przynieść do inowrocławskiej komendy i pozostawić na dyżurce / recepcji. Nie zapomnij się podpisać z imienia i nazwiska, podaj też swój wiek oraz kontakt telefoniczny do rodzica. Czekamy na Was do 31 sierpnia.

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia Konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców i przydzielenia im upominków, wydawania, odbioru i rozliczania go przez Organizatora oraz w celach promocji Konkursu, a także na ewentualne umieszczenie danych autora na materiałach profilaktycznych, które mogą być publikowane. Nagrodzone prace mogą być wykorzystane przez Organizatorów jako materiał profilaktyczny. Administratorem Danych Osobowych uczestników konkursu jest Komendant Powiatowy Policji z siedzibą w Inowrocławiu, ul. Toruńska 13-15, 88-100 Inowrocławiu.

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu