KONKURS FOTOGRAFICZNY. Zapraszamy!

foto

To inicjatywa adresowana do Domów Dziennego Pobytu i Klubów Seniora w Powiecie Inowrocławskim. Temat? Zawsze aktualny – bezpieczeństwo!

Konkurs organizuje: Powiat Inowrocławski, Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Międzynarodowe Centrum Promocji Dialogu w Janikowie, Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu, Nadgoplański WOPR w Kruszwicy. Partnerem w przedsięwzięciu jest Fundacja „Święty Mikołaj Dla Seniora” w Warszawie.

Działania profilaktyczne są adresowane do Domów Dziennego Pobytu i Klubów Seniora. Celem inicjatywy jest oczywiście edukacja na temat zagrożeń i podnoszenie świadomości o nich.

Zasady udziału:
•    akces udziału zgłasza dana placówka na adres mailowy:
rzecznik-inowroclawatbg [dot] policja [dot] gov [dot] pl
•    wykonanie fotografii i opisu do niej oraz przesłanie prac.

Ważne terminy:

11 września ogłoszenie inicjatywy i przekazanie informacji do Klubów Seniora i Domów Dziennego Pobytu w powiecie inowrocławskim,
    do 15 września Kluby Seniora i Domy Dziennego Pobytu zgłaszają swój akces do udziału w inicjatywie na adres mailowy: rzecznik-inowroclawatbg [dot] policja [dot] gov [dot] pl
    do 30 września adresaci przekazują wykonane zdjęcie z opisem.

Szczegółowe zasady uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie.

Zapraszamy!