Konkurs "Kolędy na Soli" przedłużony do 29 stycznia 2021 roku!

Konkurs "Kolędy na Soli" przedłużony do 29 stycznia 2021 roku!

W związku z przedłużeniem zamknięcia szkół oraz wprowadzeniem przerwy w zajęciach szkolnych (ferie zimowe) dla wszystkich województw jednocześnie, co może wiązać się z trudnościami organizacyjnymi jednostek chcących wziąć udział w naszym konkursie, LGD Czarnoziem na Soli przedłuża konkurs muzyczny "Kolędy na Soli". Zgłoszenia można dostarczać do 29 stycznia 2021 r.

Aktualne zasady konkursu znajdują się w zaktualizowanym Regulaminie z dnia 23 listopada br.

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków i uczniów (solistów, zespołów) doskonalących swe umiejętności pod egidą rożnego typu placówek, instytucji i organizacji działających na terenie naszego LSR, tj .z gmin Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław – gmina wiejska, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo oraz Złotniki Kujawskie.

Zgłoszenia dokonuje placówka, organizacja, instytucja, działając w imieniu uczestników (i/lub ich prawnych opiekunów). Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, konkurs ma charakter zdalny i nie przewiduje się osobistych występów uczestników.


Powodzenia!