Konkurs kulinarny BITWA REGIONÓW dla Kół Gospodyń Wiejskich

Konkurs kulinarny BITWA REGIONÓW dla Kół Gospodyń Wiejskich

Konkurs adresowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszeń, których statutowym celem jest promowanie regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. Wyżej wymienione koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia muszą posiadać osobowość prawną i własny rachunek bankowy zarejestrowany na ten podmiot.

Jesteśmy w trakcie przyjmowania zgłoszeń do największego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich – „Bitwy Regionów”. Po roku przerwy spowodowanej pandemią zapraszamy do rywalizacji w nowej formule: jury będzie oceniać pomysł na potrawę regionalną oraz jej prezentację w formie krótkiego filmu wideo. Idea konkursu zrodziła się z zamiłowania do polskiej kuchni regionalnej i rodzimego folkloru oraz chęci promocji polskiej żywności i szerzenia patriotyzmu konsumenckiego. W ubiegłych latach „Bitwa Regionów” cieszyła się ogromną popularnością. W piątej edycji w 2019 r. wzięło udział prawie 800 KGW.

Formularz zgłoszeniowy i pracę konkursową należy przesłać drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej www.bitwaregionow.pl
Film informacyjno-instruktażowy dla Kół Gospodyń Wiejskich, które chcą wziąć udział w konkursie „Bitwa Regionów” dostępny jest pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=5l3ayuxYSlg


Jeśli na którymś etapie zgłoszenia pojawią się jakieś wątpliwości lub będzie potrzebna pomoc techniczna to zapraszamy KGW do kontaktu z pracownikami OT Bydgoszcz pod nr tel. 52 52 50 803.
Pula nagród w tegorocznej edycji to ponad 35 tys. zł.
Aktualne informacje dotyczące konkursu, będą ukazywać się również na profilu www.facebook.com/kowrbydgoszcz

BITWA REGIONÓW

 

bitwa regionów