Konkurs na gęsinowe relacje

Konkurs na gęsinowe relacje

Bony na zakup sprzętu gospodarstwa domowego są nagrodą w naszym konkursie w ramach dorocznej akcji „Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”. Jak je zdobyć? Wystarczy przesłać relację ze wspólnego świętowania 11 listopada.
Konkurs na gęsinowe relacje kierujemy do rodzin. Pokażcie nam, jak wspólnie świętujecie 11 listopada, przyrządzacie smakowite potrawy z gęsiny i zasiadacie do stołu. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do realizacji w sklepach ze sprzętem gospodarstwa domowego.
 
Na zgłoszenia czekamy od 12 do 19 listopada. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe”
lub mailowo na adres: gesinaatkujawsko-pomorskie [dot] pl
 
Prace muszą spełniać wymogi techniczne określone w regulaminie konkursu (w załączniku). Konieczne jest też wypełnienie oświadczenia uczestnika konkursu (w załączniku) i dołączenie go do pracy.
 
Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

 

Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego