Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kruszwica (bez względu na wiek) z Gminy Kruszwica do udziału w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną!

Tematyka konkursu dotyczy wykonania ozdób świątecznych związanych z Bożym Narodzeniem np. bombek, łańcuchów, ozdób choinkowych, stroików itp. Prace należy składać do 17 grudnia br. do godz. 14:00 do Urzędu Miejskiego w Kruszwicy, do Referatu Kultury, Promocji i Sportu.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wrażliwości estetycznej i kreatywności oraz pobudzenie aktywności twórczej wśród dzieci i młodzieży z Gminy Kruszwica.

Trzy najlepsze prace nagrodzimy wyjątkowymi nagrodami! Wyniki ogłosimy 21 grudnia 2021 r. na oficjalnej stronie internetowej Organizatora www.gminakruszwica.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook Gminy Kruszwica.

Do wygrania atrakcyjne nagrody: instax, głośni bluetooth, słuchawki bezprzewodowe.