Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę

Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę

Główny Urząd Statystyczny ogłasza Konkurs na najbardziej cyfrową gminę – gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu.

Uczestnikami konkursu mogą być gminy na terenie których znajdują się gospodarstwa rolne objęte Powszechnym Spisem Rolnym 2020, przeprowadzanym od 1 września do 30 listopada 2020 r. W każdym województwie Komitety konkursowe przyznają po jednej nagrodzie specjalnej Prezesa GUS. Otrzymają je gminy najbardziej zaangażowane we współpracę z urzędami statystycznymi, wykazujące największą aktywność w promocję spisu wśród społeczności lokalnej. Nagrodę specjalną stanowi sprzęt elektroniczny w postaci 7 tabletów i 1 urządzenia wielofunkcyjnego.


W załączeniu wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji.
Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy przesyłać do 25 listopada 2020 r. na adres spisy_bydgoszczatstat [dot] gov [dot] pl z dopiskiem CYFROWA GMINA  

Więcej informacji na stronie spisrolny.gov.pl

 

Konkurs GUSkonkurs GUS