Mały ZUS plus- webinarium dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy od początku roku mogą zgłaszać się do małego ZUS plus, który uprawnia do płacenia niższych składek na ubezpieczenia społeczne liczonych od dochodu. Bydgoski oddział ZUS zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium „Mały ZUS - dla małych firm - ulgi w opłacaniu składek”. Webinarium odbędzie się we wtorek, 19 stycznia o godz. 10.00 na platformie online Cisco Webex Meeting. Osoby zainteresowane udziałem mogą zapisywać się do 18 stycznia, wysyłając maila na adres: katarzyna [dot] robakowskaatzus [dot] pl.

W  treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu. - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Krystyna Michałek
Rzecznik Regionalny ZUS