MIĘDZYGMINNA MIJANKA ROWEROWA

rower

Klub Turystyki Rowerowej „GOPLANIE” O/N PTTK w Kruszwicy  i Oddział PTTK w Strzelnie  organizują cykliczny, rodzinny rajd rowerowy pod nazwą  „MIĘDZYGMINNA  MIJANKA  ROWEROWA  STRZELNO - KRUSZWICA”.
Rajd odbędzie się w sobotę, dnia 1 lipca 2023 r. Dystans rajdu ok. 36 km.  Rajd przebiegać będzie na trasie z Kruszwicy przez Baranowo, Sukowy, Rechtę, Sukowy, Chrosno, Siemionki, Lachmirowice, Kruszwica.
Wyjazd uczestników:  z Kruszwicy, godz.10:00, parking przy PTTK.

W programie rajdu:

• spotkanie grup rowerzystów ze Strzelna i Kruszwicy we wsi Rechta przy kościele  pw. św. Barbary i NMP Matki Kościoła,
  • zwiedzanie ww. kościoła, XVIII wiecznego zabytku architektury drewnianej,
  • przejazd wszystkich uczestników rajdu do Domu Pomocy Społecznej w Siemionkach,
  • wspólny posiłek turystyczne na świeżym powietrzu.

Zapisy: do dnia 30 czerwca 2023 r. godz.10:00 pod nr tel.  523 515 303, 523 515 380 oraz 519 121 410 lub osobiście w biurze oddziału PTTK w godz. pracy.
Uwaga:  udział w rajdzie jest bezpłatny; ubezpieczenie NNW we własnym zakresie uczestnika; zwiedzane miejsca są zaliczane do punktacji na odznaki turystyczne i Kruszwicką Odznakę Krajoznawczą.