Mistrzowie Agro 2024

foto

Informujemy o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Gazetę Pomorską”, „Express Bydgoski” i „Nowości - Dziennik Toruński” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.


Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.


Nominacji z naszej gminy w następujących kategoriach otrzymali:
 Agroturystyka Roku:
Ranczo Bródzki


Koło Gospodyń Wiejskich Roku:
KGW Alebabki w Chełmcach, KGW Pod Wiatrakiem w Chrośnie, KGW Rzepowo, KGW w Gocanówku, KGW w Ostrówku nad Gopłem, KGW w Popowie, KGW w Skotnikach Skotniczanki, KGW w Sukowach, Stowarzyszenie KGW Sąsiadki


Rolnik Roku:
Leszek Wiliński


Sołectwo Roku:
Sołectwo Bachorce, Sołectwo Chełmce, Sołectwo Chełmiczki, Sołectwo Chrosno, Sołectwo Gocanowo, Sołectwo Gocanówko, Sołectwo Grodztwo, Sołectwo Papros, Sołectwo Rzepowo


Sołtys Roku:
Agnieszka Trzosek, Barbara Arent-Dorywalska, Błażej Dembski, Dariusz Augustyniak, Dariusz Zdziarski, Elżbieta Balcerak, Elżbieta Trojanowicz, Jan Heymann, Karol Borowicz, Magdalena Pogorzały, Marek Brodzki, Marek Matyjasik, Maria Pańka, Mikołaj Nowowiejski, Ryszard Fyda, Sylwia Wiśniewska, Tomasz Frejliszek, Tomasz Pietrzycki, Zenon Gralak

 

Głosować można pod adresem www.pomorska.pl/agro