Otwarcie ofert na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Sukowy

Wczoraj (15.03) o godzinie 11:30 odbyło się otwarcie ofert na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Sukowy.

6 firm wzięło udział w przetargu na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 150808C w miejscowości Sukowy”.

Oferty złożyły następujące firmy:

• Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe TRANSP-POM Piotr Pomagier – oferta cenowa 475 829, 02 zł
  • Colas Polska Sp. z o.o. - oferta cenowa 581 537, 58 zł
  • Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Drogowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferta cenowa 567 545, 91 zł
  • ADF Damian Flinik - oferta cenowa 535 267, 61 zł
  • Przedsiębiorstwo Robót Drogowych INODROG Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością - oferta cenowa 538 395 ,86 zł
  • Michał Szewczyk PRDI UNIDROMEX - oferta cenowa 454 849, 44 zł

Zadanie obejmuje m.in. wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych, wycinkę drzew i krzewów kolidujących z inwestycją, wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni oraz zjazdów, wykonanie pobocza, wykonanie zmian w stałej organizacji ruchu drogowego – oznakowania poziome i pionowe.
Termin zakończenia wykonania przedmiotu umowy ustala się na 5miesięcy licząc od dnia zawarcia niniejszej umowy.