Porozmawiajmy o ekonomii społecznej!

Porozmawiajmy o ekonomii społecznej!

Szanowni Państwo,
Kujawsko – Pałucki Ośrodek Ekonomii Społecznej w Inowrocławiu, prowadzony przez Fundację Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu oraz Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy, zachęca przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń, podmiotów reintegracyjnych, a także osoby zainteresowane utworzeniem Przedsiębiorstwa Społecznego (np. spółdzielni socjalnych, czy spółek non profit) z terenu powiatu Inowrocławskiego, radziejowskiego i żnińskiego, do wzięcia udziału w spotkaniu animacyjnym, podczas którego przybliżone zostaną kwestie ekonomii społecznej, jej idei, założeń i możliwości, a także kwestie wsparcia oferowanego przez K-PCES w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej II edycja”.

O jakim wsparciu mowa? Na nowe przedsiębiorstwa społeczne czeka nawet 270 000,00 zł bezzwrotnego wsparcia, a także szeroki wachlarz wsparcia merytorycznego. Istniejące przedsiębiorstwa społeczne mogą również liczyć na  wsparcie finansowe oraz merytoryczne. Spotkania realizowane są w miejscach i terminach dogodnych dla osób/instytucji zgłaszających chęć udziału w spotkaniu.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu spotkania: Dorota Rąblewska – tel.  52 357 62 15, mail: owesatekspert-kujawy [dot] pl