Poznaj region z przewodnikiem – zapisz się na zwiedzanie

zwiedzanie z przewodnikiem

Na bezpłatne poznawanie znanych i tych mniej popularnych atrakcji turystycznych Kujaw i Pomorza zaprasza marszałek Piotr Całbecki. Dla mieszkańców przygotowano aż 151 propozycji, jest więc z czego wybierać. Dziś (20 lutego) ruszają zapisy w ramach naszej dorocznej akcji „Poznaj region z przewodnikiem”, która odbędzie się 29 lutego i 1 marca (sobota i niedziela) w 32 miejscowościach województwa. W programie spacery z przewodnikami, zwiedzanie wystaw i muzeów, ale też zakładów produkcyjnych, a dla aktywnych rajdy rowerowe. Zapisy na www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl – decyduje kolejność zgłoszeń.

Wśród propozycji na turystyczny weekend jest  zwiedzanie z przewodnikiem, ale i warsztaty, interaktywne pokazy, wystawy oraz rajdy.

Akcja odbędzie się w sobotę i niedzielę 29 lutego i 1 marca. Szczegóły i zapisy do udziału w poszczególnych wydarzeniach na stronie internetowej www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl. Rejestracja potrwa od czwartku 20 lutego, godzina 9 do piątku 28 lutego do godziny 21. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Usługi przewodników i wejścia do muzeów w ramach akcji będą bezpłatne lub za symboliczną złotówkę.

Wydarzenie odbędzie się w ramach wojewódzkich obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Obchody organizowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wojewódzki Samorząd Przewodników Turystycznych.

Z oferty można skorzystać w 32 miejscowościach.  Lista wszystkich wydarzeń w załączeniu

Zapraszamy!