Przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej w Inowrocławiu

przetarg

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy ogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Inowrocławiu przy ul. Dworcowej.

Sprzedaży podlega nieruchomość niezabudowana położona w Inowrocławiu przy ul. Dworcowej, obejmująca działkę ewidencyjną nr 179 o powierzchni 0,0181 ha, opisaną w KW nr BY1I/00046242/6. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Nieruchomość wolna jest od długów, ciężarów i roszczeń na rzecz osób trzecich. Nabywca przejmie nieruchomość w istniejącym stanie faktycznym i prawnym.
Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Inowrocławia (Uchwała nr XXIV/350/08 Rady Miejskiej Inowrocławia z dnia 29 października 2008 roku) nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej i usług z terenami zielonymi, z dopuszczeniem usług nie kolidujących z zabudową mieszkaniową.

Więcej informacji w załączniku.

Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy