Ruszyły zapisy na II Nadgoplański Bieg Dwóch Jezior

bieg

Wiosenna edycja biegu na dystansie 10 kilometrów odbędzie się 2 maja br. Biegacze wystartują z Kruszwicy spod Mysiej Wieży, a meta rywalizacji zlokalizowana będzie w Łojewie nad „Małym Gopłem” (jezioro Szarlejskie)  na terenie ośrodka sportu i rekreacji. Tam też odbędzie się Święto Kujawskiego Słońca, podczas którego nastąpi uroczyste wręczenie trofeów.


Prawo startu w Biegu Dwóch Jezior mają osoby, które do dnia 2 maja br. ukończą 18 lat lub 16 lat za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego (do okazania w biurze zawodów w dniu Biegu).


Zapisy na stronie https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6791  


Na ten rok zaplanowano także trzecią edycję Biegu.  28 sierpnia miłośnicy biegania pokonają trasę z Łojewa do Kruszwicy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.