Spotkanie informacyjne - Powszechny Spis Rolny 2020 - Obowiązek każdego rolnika!

Spotkanie informacyjne

W województwie kujawsko-pomorskim do spisania jest 65 tysięcy gospodarstw. Do tej pory spisało się nieco powyżej 30%. Dlatego, żeby pomóc rolnikom zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne z użyciem platformy MS TEAMS. Spotkanie odbędzie się 20 października o godz. 10:00 i potrwa 60 minut. Będzie to okazja do zadania pytań – odnośnie samego badania, jego przebiegu, rozwiać wątpliwości związane z formularzem a także te dotyczące bezpieczeństwa danych przekazywanych w spisie.
Spotkanie zostało objęte patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa – Odział Terenowy w Bydgoszczy.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt na adres e-mail: kotwica-zielinskaatkruszwica [dot] um [dot] gov [dot] pl

Spotkanie informacyjne