„Wakacje bez nudy w Kruszwicy!”

wakacje bez nudy

Od 3 lipca dzieci i młodzież w każdym wieku mogą wziąć udział w zróżnicowanych zajęciach zorganizowanych przez Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit”. W programie są m.in. warsztaty wokalne z nauką piosenek, gry i zabawy, zajęcia taneczne, zajęcia łucznicze na boisku sportowym, nauka gry w tenisa oraz warsztaty artystyczne. Zajęcia potrwają do końca lipca. Pod opieką instruktorów będzie można ciekawie i efektywnie spędzić czas.

Dodatkowo dla wszystkich miłośników gry w siatkówkę będzie czynne boisko w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 20:00 przy ul. Poznańskiej 17, a dla tych którzy mają ochotę spróbować swoich sił na kortach tenisowych – będą one czynne codzienne w godzinach 15:00 – 20:00, również przy ul. Poznańskiej 17.

Szczegółowe informacje i numery kontaktowe na plakacie.

wakacje bez nudy