Ważna informacja o odbiorze węgla

węgiel

Informujemy o możliwości odbioru węgla w dwóch punktach:
- w Kruszwicy (Firma Usługowo- Transportowa Janusz Piasecki  Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica),

- w miejscowości Morgi  (Punkt Obrotu Artykułami Rolno- Przemysłowymi oraz usługi Transportowe Dariusz Barczak Morgi 17, 88-121 Chełmce).

Przypominamy, że po otrzymaniu potwierdzenia uprawnienia do zakupu paliwa stałego oraz  dokonaniu płatności celem sfinalizowania odbioru węgla należy udać się do wybranego przez wnioskodawcę punktu odbioru węgla z dowodem wpłaty  oraz potwierdzonym na wniosku uprawnieniem do dokonania zakupu.

Opłaty należy dokonać na rachunek bankowy Gminy Kruszwica (Bank Spółdzielczy w Kruszwicy nr 47 8151 0001 2103 0000 0909 0074). W tytule przelewu należy podać sortyment węgla.
Jeśli wpłaty dokonuje osoba inna niż wnioskodawca,  to oprócz sortymentu węgla w tytule przelewu należy podać imię, nazwisko i   adres wnioskodawcy.

Szczegóły na temat preferencyjnego zakupu węgla w Gminie Kruszwica znajdują się na stronie gminy: https://www.gminakruszwica.pl/news/preferencyjny-zakup-paliwa-stalego