Wyjątkowe urodziny

kwiaty

W kwietniu dwie mieszkanki Gminy Kruszwica obchodziły wyjątkowe urodziny.

8 kwietnia Pani Zofia Grzebielucha obchodziła 100 rocznicę urodzin, natomiast 30 kwietnia Pani Helena Stanek  świętowała  106 urodziny.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nie można było spotkać się osobiście z solenizantkami. Dlatego do obu Pań zostały wysłane listy gratulacyjne wraz z życzeniami od Burmistrza Kruszwicy Dariusza Witczaka oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Kruszwicy Agnieszki Warmuz.

Sto lat, to czas w którym można zebrać mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i radości. Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilata i wielkie święto rodzinne, ale także ważne wydarzenie w historii Gminy Kruszwica.

Życzymy naszym Jubilatkom dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego na dalsze lata życia. Niech każdy dzień wnosi w życie wiele ciepła i miłości, a życie upływa w spokoju i zdrowiu.