X Edycjia Gminnego Konkursu Pięknego i Głośnego Czytania dla uczniów klas IV-VI.

foto

W minioną sobotę Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy była Gospodarzem X Edycji Gminnego Konkursu Pięknego i Głośnego Czytania dla uczniów klas IV-VI.
Uczniowie zaprezentowali się znakomicie, ale jak to w konkursach bywa - najlepsi okazali się:

W kategorii klas IV

1 MIEJSCE - Helena Twardowska - uczennica Szkoły Podstawowej w Polanowicach
2 MIEJSCE - Beata Szczupak - uczennica Szkoły Podstawowej w Sławsku Wielkim
3 MIEJSCE - Dorota Kruk - uczennica Zespołu Szkół Samorządowych nr1 w Kruszwicy
WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE:
Julia Zawicka- Zespól Szkół Samorządowych nr1 w Kruszwicy
Szymon Domachowski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy

W kategorii klas V

1 MIEJSCE - Lena Wieczorek - uczennica Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Racicach
2 MIEJSCE - Zuzanna Mikołajewska - uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy
3 MIEJSCE - Wiktora Pietrzak - uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy
WYRÓŻNIENIA zdobyli:
Wiktoria Stankowska- uczennica Szkoły Podstawowej w Sławsku Wielkim
Alesya Klimczak - uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy

W kategorii klas VI

1 MIEJSCE - Lena Wódczak - uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy
2 MIEJSCE - Monika Pindel - uczennica Szkoły Podstawowej w Sławsku Wielkim
3 MIEJSCE - Igor Płowaś- uczeń Szkoły Podstawowej w Woli Wapowskiej
WYRÓŻNIENIE przypadło w udziale:
Dominice Sulinowskiej- uczennicy Zespołu Szkół Samorządowych nr1 w Kruszwicy
oraz Zofii Grabowskiej- uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy.

Tytuł GRAND PRIX konkursu ZDOBYŁA uczennica NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RACICACH - Lena Wieczorek.

Organizatorzy składają podziękowania instytucjom sprawujący Patronat nad konkursem ,a były to:
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Kruszwicy, Dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania w Kruszwicy oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy.

Nad prawidłowością przebiegu rywalizacji czuwało jury w skład którego weszły:
Pani Magdalena Jagiełłowicz, Pani Grażyna Strzelczyk oraz Pani Anna Ploszaj.

Podziękowania kierują także w stronę nauczycieli poszczególnych placówek, biorących udział w konkursie, którzy w profesjonalny sposób przygotowali Dzieci do tegorocznej rywalizacji "czytelniczej".

Szczodre serca okazali Sponsorzy, którzy uświetnili tegoroczny konkurs, przekazując niespodzianki. Organizatorzy dziękują Pani Bartoszowi Krajniakowi- Prezesowi Zarządu Lojalnej Grupy Działania Czarnoziem na Soli oraz Panu Mariuszowi Jankowskiemu - właścicielowi cukierni Marina.