Zaproszenie na spotkanie

zaproszenie na spotkanie PROMAG

Firma PROMAG serdecznie zaprasza mieszkańców i przedsiębiorców Gminy na spotkanie dotyczące dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej oraz instalacje solarne do podgrzewania wody użytkowej.
Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się 10 września br. o godz. 17:00 w Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit” w Kruszwicy.

Więcej informacji pod nr tel. +48 573 208 095

zaproszenie na spotkanie PROMAG

Kilka słów o Firmie:
Firma Promag istnieje na rynku ponad 16 lat i jest liderem w zakresie instalacji solarnych. W swoim portfolio posiadamy również kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły, wymienniki ciepła oraz wiele innych urządzeń hydraulicznych. Możemy pochwalić się ponad 10 tysiącami wykonanych instalacji oraz dwukrotnie większą liczbą instalacji serwisowanych przez naszą Firmę. W tym roku oprócz współpracy w zakresie B2C oraz B2B wprowadziliśmy ofertę programów grupowych skierowanych głównie do Gmin, którym nie udało się pozyskać dofinansowań OZE z programów typu RPO czy Prosument dla swoich Mieszkańców.

Program:
Program grupowych dofinansowań jest programem całkowicie niezależnym i dotowanym jedynie ze środków niepublicznych organizowanych przez naszą firmę dzięki współpracy z naszymi partnerami handlowymi oraz Fundacją Ochrony Środowiska Help Energy. W ramach tego przedsięwzięcia gwarantujemy Mieszkańcom i Przedsiębiorcom wybranych Gmin instalacje w cenach  niższych niż te dostępne na rynku.

Jedynym warunkiem uzyskania tego dofinansowania jest zebranie określonej grupy osób niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia – 20 osób. Istotne jest to, że każdy zainteresowany może zamówić więcej niż jedną instalacje – np. 3 x 3 kW. Instalacje skierowane są do osób fizycznych, przedsiębiorstw oraz innych instytucji takich jak np.: Parafie, Szkoły etc.

W ramach naszych działań wykonaliśmy już podobne programy na instalacje fotowoltaiczne w Gminach: Głowaczów, Czyżew, Łomża, Dobrcz, Szydłowiec, Łęczyce, Zawoja, Lubraniec, Łyszkowice, Michałów, Oksa, Gzy/Świercze, Rawa Mazowiecka, Szepietowo, Gielniów/Wolanów, Raciechowice, Laskowa, Łukowica, Lipnica Murowana, Chełmek, Wieliczka, Goszczyn, Bielsk Podlaski, Rozogi.

Poza wyżej wymienionymi prowadzimy nabory do programu w innych Gminach na terenie całej Polski. Program skierowany jest do osób fizycznych, gospodarstw rolnych oraz firm z możliwością montażu również na budynku gospodarczym oraz gruncie. W ramach programu nie jest wymagany żaden wkład finansowy Gminy ani umowa pomiędzy Gminą a naszą Firmą.

Podane ceny zawierają kompletną instalację wraz z montażem (8% Vat)
Minimalna ilość osób – 20 (bez znaczenia czy kolektory czy fotowoltaika)
Płatność za instalacje – w dniu montażu instalacji
Nie ma obowiązku zaciągania kredytu choć istniej również taka możliwość