Zawiadomienie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych

Zawiadomienie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych

ZAWIADOMIENIE

o przeprowadzeniu konsultacji społecznych

Zgodnie z przepisem § 6 Uchwały nr XI/124/2019 Rady Miejskiej w Kruszwicy z dnia 26 września 2019 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Gminy Kruszwica zawiadamiam, że zwołuję zebrania dotyczące konsultacji społecznych w zakresie zmiany granic miasta Kruszwica, które odbędą się w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kruszwicy w dniu 4 grudnia 2019 r. (wejście od strony USC):

  1. dla mieszkańców miejscowości Grodztwo o godzinie 16.30,
  2. dla mieszkańców miejscowości Kruszwica o godzinie 17.00,
  3. dla mieszkańców miejscowości Łagiewniki o godzinie 17.30,
  4. dla mieszkańców miejscowości Kobylniki o godzinie 18.00.