Bezplatne projekty szkoleniowe dla mieszkańców woj. Kujawsko - Pomorskiego

Bezplatne projekty szkoleniowe dla mieszkańców woj. Kujawsko - Pomorskiego

Zaproszenie dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego na bezpłatne projekty szkoleniowe pn. „System geoinformatyczny w praktyce wraz z pozyskaniem i przetwarzaniem danych terenowych”.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Certyfikowane szkolenia komputerowe dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego” oraz w zakresie operacji lotniczych BVLOS z użyciem dronów o masie startowej do 25 kg, w ramach projektu „Kurs na edukację. Rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego”.

Organizatorem bezpłatnych projektów szkoleniowych jest Instytut Badawczo-Szkoleniowy Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie.

Terminy oraz miejsca szkoleń ustalane będą indywidualnie z przedstawicielami Instytutu Badawczo-Szkoleniowego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz przekazania ewentualnej listy chętnych osób proszę o kontakt z Panem Kamilem Czaplickim, przedstawicielem Instytutu Badawczo-Szkoleniowego, tel. 516 009 039 email: k [dot] czaplickiatinstytutbs [dot] eu

Więcej informacji w załączniku.