Gminny Dzień Seniora

Gminny Dzień Seniora

Wczoraj (21.10) w Kruszwicy odbył się Gminny Dzień Seniora, który rozpoczął się Mszą Świętą w kościele pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy w intencji wszystkich seniorów z naszej gminy.

Dalsza część obchodów miała miejsce w Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" przy ul. Niepodległości, gdzie Zastępca Przewodniczącego Senioralnego Zespołu Doradczego Burmistrza Kruszwicy Andrzej Michalak powitał wszystkich zebranych. Następnie Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Kruszwicy Aleksandrem Budnerem złożył życzenia wszystkim seniorom oraz wręczył wyróżnienia dla Przewodniczących Klubów Seniora oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku z terenu Gminy Kruszwica. Uroczystość uświetnił występ stand-upera Antoniego Gorgona.

W Gminie Kruszwica prężnie działa 8 Klubów Seniora oraz Kruszwicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, które uaktywniają nasze społeczeństwo, a także łączą pokolenia.

 

Fot. Jarosław Waszak