Jarmark Nowalijkowy - konkurs dla KGW

nowalijki

26 czerwca w ramach obchodów 600 – lecia nadania praw miejskich Kruszwicy odbędzie się Jarmark Nowalijkowy. Głównym założeniem  przedsięwzięcia jest promocja Kół Gospodyń Wiejskich,  produktów przedsiębiorstw z naszego regionu, propagowanie zdrowego stylu życia oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat prawidłowego odżywiania.

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkurach kulinarnych organizowanych w ramach Jarmarku Nowaijkowego. Konkurs adresowany jest do stowarzyszeń oraz Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa Kujawsko-Pomorskiego. Limit uczestników w konkursach to 25 KGW (decyduje kolejność zgłoszeń).

Do udziału w imprezie zapraszamy również innych wystawców. O warunkach udziału w jarmarku poinformujemy niebawem.