KONKURS "Na tropie lokalnych inwestycji"

KONKURS "Na tropie lokalnych inwestycji"

"Na tropie lokalnych inwestycji" - pokaż jak wypiękniała Twoja okolica dzięki funduszom unijnym!
Zaobserwowaliście istotny rozwój Waszej okolicy? Chcesz pokazać jak wygląda nowo powstały lub odnowiony obiekt? Wystarczy, że stworzysz film pokazujący zmiany, jakie zaszły na obszarze działania LGD Czarnoziem na Soli dzięki realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych!

Nie chcesz robić filmu sam? Możesz go wykonać z inną osobą lub zaangażować do wspólnej zabawy całą rodzinę!
Konkurs skierowany jest do mieszkańców (bez ograniczeń wiekowych) i organizacji posiadających siedzibę/oddział na obszarze LSR.

Dla ułatwienia dostarczania filmów konkurs ma charakter zdalny. Prace wraz ze skanami lub fotokopiami kart zgłoszeniowych przyjmowane będą drogą mailową lub pocztą do dnia 16 lipca 2021 roku, do godziny 15:30 (decyduje data i godzina wpływu wiadomości na skrzynkę lgdczarnoziemnasoliatwp [dot] pl lub data stempla pocztowego), więc nie czekajcie do ostatniej chwili!.

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda! Zachęcamy do udziału!
Więcej szczegółów w regulaminie na stronie: http://czarnoziemnasoli.pl/aktualnosci.1291.quot_na_tropie_lokalnych_inwestycji_quot_pokaz_zmiany_w_swojej_okolicy.html

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępna w załączniku.

Na tropie lokalnych inwestycji